KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086568
nr 1508 6568
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ej signerad, solnedgång, oramad. Olja på pannå, 24x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:15:02
11/12 23:46:18
100 kr
12/12 18:09:35